Oddział Chorób Wewnętrznych PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 października 2013 11:19

W Oddziale Chorób Wewnętrznych wydzielono i wyremontowano pomieszczenia – punkt pielęgniarski z pokojem przygotowawczym oraz pokój wypisowy. Pomieszczenia te zostały wyposażone w nowe meble, wykładzinę, wymieniono instalację grzewczą, zainstalowano sygnalizacje przywoławczą oraz p/poż. Wyremontowana została kuchenka oddziałowa wraz z wymianą mebli kuchennych i zakupem zmywarki, z funkcją wyparzania zgodne z zaleceniami sanepidu. Zamontowano drzwi wejściowe spełniające wymogi bezpieczeństwa p/pożarowego.

Kolejne łazienki wyremontowane.

W sierpniu 2014 roku kompleksowy remont przeszły 3 łazienki na oddziale wewnętrznym (część damska). Jedną z łazienek dostosowano dla osób niepełnosprawnych. Wyremontowano łazienki zarówno dla pacjentów jak i  dla personelu oddziału. Remont obejmował m.in. wymianę drzwi, armatury sanitarnej,  instalacji wodno- kanalizacyjnej, co, elektrycznej, montaż instalacji p/poż oraz instalacji przywoławczej.

Poprawiony: czwartek, 28 sierpnia 2014 10:51